HABERLER

TERÖRÜ LANETLİYORUZ !

TERÖRÜ LANETLİYORUZ !
17 Aralık 2016
Bu haber 869 kez okundu.

 

 

 

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

 

10 Aralık Cumartesi günü İstanbul’ da Beşiktaş Stadyumu yanında patlatılan bombalarla 38’ i polis 44 vatandaşımız şehit ve bazıları ağır olmak üzere 155 vatandaşımız da yaralanmıştır. 17 Aralık Cumartesi sabahı da Kayseri’de askerlerimizi taşıyan araca yapılan hain saldırı sonucu 13 askerimiz şehit olmuş ve 55 yaralımız bulunmaktadır. Öncelikle şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

 

Çok stratejik bir coğrafyada yer alan ve bölgenin yükselen değeri olan ülkemize yönelik bu alçakça saldırıların, böl-parçala-yönet anlayışının sonucu olarak emperyalist güçlerin desteği ile gerçekleştirildiği çok açıktır. Bu alçakça saldırılar yeni değildir. Türkiye yıllardır bu tür saldırıların hedefindedir. Her defasında da farklı yöntemler kullanılmaktadırlar. Son aylarda bu saldırılar daha da yoğunlaşmıştır. 15 Temmuz darbe girişimi de ülkemize yönelik bu tür saldırıların bir sonucudur.

 

Türk milleti, tarih boyunca kendisine yöneltilen bu tür hain, alçak ve kahpece saldırıları her defasında bertaraf etmesini bilmiştir. GÜSİAD olarak Türkiye’nin birlik ve bütünlüğüne yönelik bu hain saldırıları şiddetle kınıyor, içerideki ve dışarıdaki hainlerin hak ettikleri cezayı alacaklarına inanıyoruz. Bu planlı saldırıların arkasındaki güçler de tarihte olduğu gibi yine gereken dersi alacaklardır.

 

Yüce milletimizin başı sağolsun. Saygılarımızla,

 

GÜSİAD YÖNETİM KURULU

 

0212 289 29 50 info@gusiad.org.tr
© 2015 GUSİAD - Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Link Link Link