HABERLER

GÜSİAD’da Sektör Komisyon Başkanlığına Davut Gündüz Atandı

GÜSİAD’da Sektör Komisyon Başkanlığına Davut Gündüz Atandı
13 Ekim 2017
Bu haber 2070 kez okundu.
GÜSİAD’da Mühendislik- Mimarlık-Müşavirlik-Danışmanlık Hizmet Sektöründe Görev Gündüz’e verildi.

Güsiad-Gümüşhane Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetimi, Güsiad üyelerinden Mühendislik-Mimarlık, Müşavirlik ve Danışmanlık hizmet alanlarındaki sektör başkanlığına Yük.Mim.Davut Gündüz’ü atadı. 

Atamaya ilişkin Güsiad Başkanı Yüksel Yalçın şunları söyledi;
İstanbul başta olmak üzere çok sayıda yapı denetim firmaları, mühendislik, müşavirlik, danışmanlık muhasebe ofisleriyle birlikte hizmet veren firmalarımız var. Bu firmalarımızı bir araya getirerek başta  üye  firmalarımız olmak üzere birbirleriyle iş yapma şartlarına katkı sağlayacağız, bunun dışında dış çevreye tanıtımları konusunda organize bir yapı teşekkül ettireceğiz.
Davut Gündüz arkadaşımız, GÜMÜP Yönetim Kurulunda uzun süredir hizmet veren, stk süreçlerine hakim, çalışkan bir arkadaşımız. Hemşerilerimizin Mühendislik ve Mimarlık ofislerimizin envanteri ile iletişimlerini güçlendirerek çok taraflı faydalar kazanacağımıza inanıyorum.
Bu komisyonumuzda yardımcılığı ise  yönetim kurulu üyelerimizden Tamer Demir  ve Serkan Kaya arkadaşlarımız yürütecektir. Kendilerine başarılar diliyoruz, Güsiad’ı  hep birlikte birlikte markalaştıracağız, dedi.
Yeni atanan Komisyon Başkanı Davut Gündüz ise, bu görevi bize tevdi eden yönetimimize teşekkür ediyorum, gayret ediyor idik, ama demek ki daha çok çalışacağız.En kısa zamanda firmalarımızla bir araya geleceğiz, sektördeki tüm firmalarımızı komitemizle işbirliğine ve desteğe davet edeceğiz dedi.
Daha sonra Davut Gündüze Güsiad Yönetim Kurulu adına Başkan Yüksel Yalçın ve Başkan Yardımcısı Muammer Beyaz Komisyon Başkanlığı Beratını takdim ettiler.


 Haber Resimleri

0212 289 29 50 info@gusiad.org.tr
© 2015 GUSİAD - Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Link Link Link