HABERLER

GÜMÜŞHANELİ HEKİMLER PLATFORMUNDA GÖREV DAĞILIMI

GÜMÜŞHANELİ HEKİMLER PLATFORMUNDA GÖREV DAĞILIMI
09 Haziran 2024
Bu haber 19 kez okundu.
GÜMÜŞHANELİ HEKİMLER PLATFORMUNDA BAŞKAN Prof.Dr.Ali Metin Esen yönetiminde görev dağılımı yapıldı

Prof.Dr.Ali Metin Esen başkanlığında GÜSİAD genel Merkezi’nde yapılan toplantıda yönetim kurulu üyelerinin atamaları gerçekleşti. 

Yeni yapılanma ile Başkan Yardımcılığına Dr. Suzan Öztürk, Genel Sekreterliğe Dr. Emre Boşnak, yönetim kurulu üyeliklerine Doç.Dr. Zeki Şimşek, Dr. Temel Taşkın, Doç.Dr. Cemalettin Aydın, Doç.Dr. Muammer Aydın, Dr. Metin Tilki, danışma kurulu üyeliklerine ise başkan Dr. Erdal Erdoğdu, Prof.Dr. Özkan Ateş ve Dr. Süleyman Erdoğdu atandı.

Toplantıda konuşan Gümüşhaneli Hekimler Platformu Başkanı Prof.Dr. Ali Metin Esen, 14 Mart Tıp Bayramında fiziksel katılımlı bir etkinlik planladıklarını, sağlık alanında yıllarını vermiş meslek duayenlerini de davet ederek onlara plaket takdim etmek istediklerini, hekim meslektaşlarla birlikte sağlık alanındaki konulara bu kapsamda teşekkül etmiş bir sivil toplum yaklaşımıyla katkı sağlamak istediklerini belirterek, ilerleyen günlerde planlanacak etkinlik ve çalışma programları da meslektaşlarıyla paylaşacaklarını söyledi.

Gümüşhaneli Hekimler Platformu önceki dönem başkanı Prof.Dr. Özkan Ateş ise platformun kuruluş süresince Covid salgını ve Kahramanmaraş depreminin olumsuz etkilerine rağmen bir çok etkinlik yaptıklarını belirterek, “Bu süreçte bize destek veren meslektaşlarımıza ve GÜSİAD’ımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonraki aşamada yönetimdeki meslektaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz. Yeni başkanımıza ve yönetimimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

GÜSİAD Genel Başkanı Dr.Yüksel Yalçın da GÜSİAD’ın kuruluş tarihçesi, platformların kuruluş gerekçelerini, iş dünyasına, kurumsal yapıya, topluma ve meslek alanlarına sağladığı katkıları ifade ederek, GÜSİAD’ın 6 resmi platformundan biri  olan Gümüşhaneli Hekimler Platformuna yeni dönemde başarılar dileyerek yönetim olarak platforma her zaman destek olacaklarını söyledi.

Toplantı sonunda GÜSİAD Genel Başkanı Yüksel Yalçın, önceki dönem platform başkanı Prof.Dr. Özkan Ateş’e Başkan Yardımcısı Doç.Dr. Metin Akagün ve Danışma Kurulu Başkanı Erdal Erdoğdu ile tel kari işlemeli tablo hediye etti.

Haber Resimleri

0212 289 29 50 info@gusiad.org.tr
© 2015 GUSİAD - Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Link Link Link