HABERLER

2014-2015 BURS SONUÇLARI

04 Aralık 2014
Bu haber 2056 kez okundu.

S.NO ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
1 ABDULHADİ PALA GAZİANTEP ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
2 ABDULLAH AKGÜN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
3 ABDULLAH FURKAN TAŞKIN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
4 ADEM ÇELİK GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
5 AHMED ENES DEMİRCİ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
6 AHMET ÇAKIR ULUDAĞ ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
7 AHMET İÇ ATATÜRK ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
8 AHMET KÖKSAL YALÇIN AKDENİZ ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
9 AKGÜL DÜZGÜN K.T.Ü TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
10 ALEV YAPICI ERZİNCAN ÜNİV. TARİH
11 ALEYNA GÜNAY YEDİTEPE ÜNİV. MİMARLIK
12 ALİ EMİN DEĞERLİ KOCAELİ ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
13 ALİ TALHA PARLAK GÜMÜŞHANE ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
14 ASLI DÜZGÜN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
15 ASLIHAN SELVİ ATATÜRK ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
16 AYDA TURHAN ATATÜRK ÜNİV. KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
17 AYKUT ŞEKER GÜMÜŞHANE ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
18 AYSUN NAZLI MARMARA ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
19 AYŞE BAŞ ATATÜRK ÜNİV. FELSEFE
20 AYŞE MİNE ÖZSAN BEYKENT ÜNİV. GASTRONOMİVE MUTFAK SANATLARI
21 AYŞE PAMBUK ULUDAĞ ÜNİV. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
22 AYŞE SENA ŞİŞMAN ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
23 AYŞE TÜRKEL MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
24 AYŞEGÜL SATILMIŞ K.T.Ü OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 AYŞENUR EBRU CANGUL KOCAELİ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
26 AZİZ ÇETİN GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. TARİH
27 BAHAR AYTEKİN K.T.Ü MİMARLIK
28 BARIŞ CİHAN TENDİK AKDENİZ ÜNİV. RADYO TELEVİZYON SİNEMA
29 BARIŞ TUNÇ KÜÇÜK BOĞAZİÇİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
30 BAYRAM KAYNAKÇI İSTANBUL ÜNİV. EDEBİYAT
31 BAYRAM YAVUZ BOĞAZİÇİ ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
32 BEKİR ÇAKIR ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. EDEBİYAT
33 BERNA TOZLU SELÇUK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
34 BETÜL DEMİR KARABÜK ÜNİV. İLAHİYAT
35 BETÜL ERMİŞ MARMARA ÜNİV. EKONOMETRİ
36 BETÜL UÇAN GAZİ ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
37 BİLGE YILMAZ MUĞLA SITKI KOCAMAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
38 BUKET ALTINTAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİV. MİMARLIK
39 BURAK DALTABAN KIRIKKALE ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
40 BURCU KILIÇ GAZİ ÜNİV. BİYOLOJİ
41 BURCU KUŞ EGE ÜNİV. BİYOKİMYA
42 BURCU ŞENEL ATATÜRK ÜNİV. GAZETECİLİK
43 BURHAN ONUR YALOVA ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
44 BÜLENT KESLER ORDU ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
45 BÜŞRA AKGÜL ATATÜRK ÜNİV. RADYO TELEVİZYON SİNEMA
46 BÜŞRA ÇAKIR K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
47 BÜŞRA DALGIÇ İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
48 BÜŞRA DEMİRCİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
49 BÜŞRA MUTLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
50 BÜŞRA NUR ŞAHİN MARMARA ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
51 BÜŞRANUR CİVAN YENİYÜZYIL ÜNİV. AMELİYATHANE HİZMETLERİ
52 CANAN CEBECİ GAZİ ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
53 CANAN TUĞ FATİH ÜNİV. GENETİK VE BİOMÜHENDİSLİK
54 CANAY İBİŞ ATATÜRK ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
55 CANER ARAÇ K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
56 CANER MAZI MARMARA ÜNİV. KİMYA
57 CANSU DEMİRTAŞ K.T.Ü TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
58 CANSU KARAKUŞ MARMARA ÜNİV. TARİH
59 CELALETTİN UYAR GAZİ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
60 CİHAN TOPUZ K.T.Ü MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
61 CİHAT DURAN ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
62 COŞKUN KARAKUŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. EDEBİYAT
63 ÇAĞLA AYDIN KARABÜK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
64 ÇİĞDEM KAYA İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
65 ÇİĞDEM YILMAZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. HEMŞİRELİK
66 ÇİZEL GÖK ULUDAĞ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
67 DİLAY DALTABAN GİRESUN ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
68 EBRU TALİP GAZİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
69 EBRU TURAN ULUDAĞ ÜNİV. İLAHİYAT
70 EBRUCAN MUSAVET SANCAR ANKARA ÜNİV. MATEMATİK
71 EDA DORUK ERZİNCAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
72 EDA YETİMOĞLU K.T.Ü SPOR YÖNETİCİLİĞİ
73 ELİF DAMLA İSTANBUL ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
74 ELİF DEMİREL RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. İLAHİYAT
75 ELİF DORUK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
76 ELİF DORUK 2 K.T.Ü MALİYE
77 ELİF GÖKÇE TÜRKER BEYKENT ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
78 ELİF GÜNER ERZİNCAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
79 ELİF GÜNER 2 KOCAELİ ÜNİV. MATEMATİK
80 ELİF KESLER İSTANBUL ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
81 ELİF MOLLAOĞLU SİNOP ÜNİV. EDEBİYAT
82 ELVAN YONDEMİR K.T.Ü İŞİTME ENGELLİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
83 EMİN KESLER KIRIKKALE ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
84 EMİNE ÇIPLAK BİLECİK ŞEYHEDEBALİ ÜNİV. EDEBİYAT
85 EMİNE YAPICI KOCAELİ ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
86 EMRAH İLHAN ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. FELSEFE
87 EMRAH ŞİMŞEK MARMARA ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER
88 EMRE AYDIN ULUDAĞ ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
89 EMRE CAN SEVEN KARABÜK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
90 EMRE DEMİREL K.T.Ü İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
91 EMRE KÖSE PAMUKKALE ÜNİV. İŞLETME
92 EMRE KUŞ KARABÜK ÜNİV. İŞLETME
93 EMRE OLGUN ATATÜRK ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
94 EMRE TUNÇ SAKARYA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
95 ENES AY ATATÜRK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
96 ENES EZBER DÜZCE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
97 ENİS FURKAN AKSOY ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
98 EREN BAŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
99 ERHAN MEYDAN ERZİNCAN ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
100 ESMA KADIOĞLU HACETTEPE ÜNİV. FİZYOTERAPİ
101 ESMA SARI MERSİN ÜNİV. GÜZEL SANATLAR
102 ESMA TUNÇ ONSEKİZ MART ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
103 ESRA ÇAKIR İSTANBUL ÜNİV. İKTİSAT
104 ESRA KAYMAK ATATÜRK ÜNİV. ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
105 ESRA KELEŞ K.T.Ü ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
106 ESRA SÜMBÜL SAKARYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
107 EZGİ KUKU GİRESUN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
108 FARUK OKURER ERZİNCAN ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
109 FATİH TÜZEN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
110 FATMA ÇEKİÇ MARMARA ÜNİV. PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
111 FATMA KÜÇÜK ATATÜRK ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
112 FATMA NUR EZBER FATİH SULTAN MEHMET ÜNİV. MİMARLIK
113 FATMA NUR ŞAHİN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
114 FATMA YAZICI AKSARAY ÜNİV. BİYOTEKNOLOJİ VE MOLEKÜLER BİYOLOJİ
115 FATMANUR DEMİRKIRAN YALOVA ÜNİV. SOSYAL HİZMET
116 FEYZULLAH ÇAKIR K.T.Ü MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
117 FUNDA ÖZTÜRK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
118 FUNDA TEMİZ ERZİNCAN ÜNİV. TARİH
119 GAMZE EREN K.T.Ü MÜHENDİSLİK
120 GÖKÇE REYHAN SATILMIŞ YALOVA ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
121 GÖKNUR ERTÜRK ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
122 GÜL CANSU ÇEPE HACETTEPE ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
123 GÜLAYŞE GÜRBÜZ ERZİNCAN ÜNİV. İŞLETME
124 GÜLDEN SÜMBÜL SAKARYA ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
125 GÜLER TAŞTAN MARMARA ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
126 GÜLSÜM BAYRAM ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
127 GÜLŞAH KARACAN İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
128 GÜLÜNAZ TOZLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. MATAMETİK ÖĞRETMENLİĞİ
129 HABİBE ÇELİK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
130 HACER YILMAZ ERZİNCAN ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
131 HAFİZE YİĞİT MARMARA ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
132 HAKAN EŞKARA KOCAELİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
133 HAKAN NEDİM KURT GÜMÜŞHANE ÜNİV. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
134 HALUK ÇAĞRI KASIMOĞLU KOCAELİ ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
135 HAMİ NAZLI GÜMÜŞHANE ÜNİV. İŞLETME
136 HAMZA ASLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
137 HAMZA ÇAKIR AMASYA ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
138 HAMZA KALKAN FIRAT ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
139 HANIM GENEL KARABÜK ÜNİV. FİZYOTERAPİ
140 HANİFE AKYILDIZ ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
141 HASAN ÖZGÜL GİRESUN ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
142 HASAN SARI ATATÜRK ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
143 HATİCE ÇELİK ERZİNCAN ÜNİV. TARİH
144 HAVVA SELVİ HACETTEPE ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
145 HİLAL GÜRBÜZ K.T.Ü OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
146 HİLAL SEREN TRAKYA ÜNİV. EDEBİYAT
147 HİLAL SEVİNDİK K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
148 HÜLYA YÜCER ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
149 HÜSEYİN FIRAT AY ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
150 HÜSEYİN GÜNAY KOCAELİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
151 HÜSEYİN OKUR CUMHURİYET ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
152 İBRAHİM ÖZTÜRK GAZİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
153 İBRAHİM YAZICI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
154 İBRAHİM YEGİN GÜMÜŞHANE ÜNİV. MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
155 İNAYET HATİCE TUĞ ANKARA ÜNİV. COĞRAFYA
156 İSMAİL GÜL GÜMÜŞHANE ÜNİV. SAĞLIK YÖNETİMİ
157 İSMAİL MALLI GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
158 İSMAİL YAZICI BİLKENT ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
159 KADER KELEŞ KOCAELİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
160 KADİR KELEŞ K.T.Ü TARİH
161 KEVSER ŞAHİN İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
162 KÜBRA AĞCA ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
163 KÜBRA ALTINOK ATATÜRK ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
164 KÜBRA DİLEK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
165 KÜBRA ÖZER SELÇUK ÜNİV. SOSYOLOJİ
166 KÜBRA SEYHAN K.T.Ü BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
167 KÜBRA TAŞDEMİR SAKARYA ÜNİV. İLAHİYAT
168 KÜBRA UYGUR KIRKLARELİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
169 KÜBRA YAZICI MUĞLA SITKI KOCAMAN ÜNİV. EDEBİYAT
170 LALE MUTLU GAZİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
171 LEVENT TUĞ K.T.Ü SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
172 LEVENT YILMAZ ULUDAĞ ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
173 LEYLA AYHAN ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
174 MAHMUT EZBER BARTIN ÜNİV. İŞLETME
175 MAİDE TANIŞ İSTANBUL ÜNİV. GAZETECİLİK
176 MEHMET AKYOL KOCAELİ ÜNİV. GRAFİK TASARIM
177 MEHMET ALİ YILMAZ GEDİK ÜNİV. KAYNAK TEKNOLAJİSİ
178 MEHMET FATİH ERK İSTANBUL ÜNİV. VETERİNERLİK
179 MEHMET TOSUN SAKARYA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
180 MELEK GÜLDALİ KOCAELİ ÜNİV. KİMYA
181 MELEK SEVİM MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
182 MELEK TOSUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
183 MELİH FIRAT ÖZTÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
184 MELİKE MUTLU GAZİ ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
185 MELİKE SAĞIR ERZİNCAN ÜNİV. SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ
186 MELTEM ÇAĞLAR İNÖNÜ ÜNİV. BİYOLOJİ
187 MELTEM ESRA DEMİR İ.T.Ü MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
188 MERVE BAYRAM ATATÜRK ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
189 MERVE KARAHAN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
190 MERVE KARAKULLUKÇU GAZİ ÜNİV. MATEMATİK
191 MERVE MACİT İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
192 MERVE ÖZDEMİR İ.T.Ü ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
193 MERVE ÖZEL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİV. MALİYE
194 MERVE TEKÇE GAZİ ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
195 MERVE YAZICI CUMHURİYET ÜNİV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
196 MERYEM ESER MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
197 MESUT DORUK K.T.Ü MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
198 MEŞİDE YILMAZ DOKUZ EYLÜL ÜNİV. İLAHİYAT
199 METEHAN KAYA ATATÜRK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
200 MİNE MUTLU ERZİNCAN ÜNİV. EDEBİYAT
201 MUHAMMED BASRİ BALOĞLU GALATASAY ÜNİV. İŞLETME
202 MUHAMMET ENES KAYA K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
203 MUHAMMET PALA K.T.Ü ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
204 MUHAMMET SEVİNÇ OKAN ÜNİV. GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ
205 MURAT CELEPCİ GİRESUN ÜNİV. BANKACILIK VE FİNANS
206 MURAT KAHVECİ AHİ EVRAN ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
207 MURAT SARAÇ İSTANBUL ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER
208 MURAT TURAN GÜMÜŞHANE ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
209 MUSTAFA KAYA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
210 MUSTAFA TAŞAN AMASYA ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
211 MUTLU KURTHAN DEMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
212 MÜBERRA DEMİR MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
213 MÜCAHİT ÇELİK SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
214 MÜRSEL ORAK K.T.Ü MADEN MÜHENDİSLİĞİ
215 NAGİHAN AKGÜL GAZİ ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
216 NECİP FAZIL ARAS BEYKENT ÜNİV. SOSYOLOJİ
217 NECMEDDİN SAİD KARAKOÇ GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTRÜSÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
218 NERMİN ÇAKMAK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
219 NESLİHAN AYGÜN BAYBURT ÜNİV. İŞLETME
220 NESLİHAN TORUK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
221 NESLİHAN YAPRAK CUMHURİYET ÜNİV. MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI
222 NİHAL SOYLU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV.
223 NURBANU ÖZDAMAR GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
224 NURHAN MUTLU ANKARA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
225 NURTEN ŞENEL SAKARYA ÜNİV. İŞLETME
226 OĞUZ ANIL GÜNOL BALIKESİR ÜNİV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
227 OĞUZ KAAN ÇELİK KARABÜK ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
228 OĞUZHAN ÇALIK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. İŞLETME
229 OĞUZHAN TURHAN ODTÜ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
230 OKAN ÇAKIR HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
231 OKTAY BIÇAKCI DUMLUPINAR ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
232 ONUR GERMİÇ İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
233 ONUR UYANIK İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
234 ORHAN BIÇAKCI ERZİNCAN ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
235 OSMAN NALÇALI ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
236 OYA AKTİK MARMARA ÜNİV. GAZETECİLİK
237 ÖMER BURAK BULAT GAZİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
238 ÖMER FARUK BAŞ İ.T.Ü MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
239 ÖMER KORKUT ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
240 ÖMER NAS KASTOMUNU ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
241 ÖMER TANIŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
242 ÖZGE NUR BAYRAK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. EBELİK
243 ÖZLEM BALCI DUMLUPINAR ÜNİV. MİMARLIK
244 ÖZLEM ÇUBUKCU ULUDAĞ ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
245 ÖZLEM NUR ARAS İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİV. İSLAM VE DİN BİLİMLERİ
246 ÖZLEM TAŞKIN ULUDAĞ ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
247 ÖZLEM TÜRKYILMAZ MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
248 PINAR DORUK GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
249 RABİA SEZGİN ÇİÇEK ERZİNCAN ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
250 RABİA TUNÇ KIRIKKALE ÜNİV. FİZYOTERAPİ
251 RABİA UYAR İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
252 RAMAZAN TAŞÇI MUSTAFA KEMAL ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
253 REYHAN TAŞKIN ATATÜRK ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
254 RÜMEYSA TÜRKEL ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
255 SAADET KARA GAZİ ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
256 SAKİNE ALEMDAR MARMARA ÜNİV. BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ
257 SAMET COŞKUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
258 SAMET GRİFTİN GİRESUN ÜNİV. İKTİSAT
259 SAMET ÖNER ORDU ÜNİV. MÜZİK
260 SARE BEKTAŞ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
261 SEDA KESLER ATATÜRK ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
262 SEDAT YILMAZ GİRESUN ÜNİV. TARİH
263 SELDA YILMAZ ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
264 SELİM KOYUN İ.T.Ü ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
265 SELVİHAN YOLCU K.T.Ü TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
266 SEMİH DEMİREL GİRESUN ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
267 SEMRA ŞAHİN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
268 SERAP OTUZBİR BAYBURT ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
269 SERAP YAĞIZ ATATÜRK ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
270 SERCAN DEMİR GAZİANTEP ÜNİV. İŞLETME
271 SERHAT BAYRAM GÜMÜŞHANE ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
272 SERTAP SÜMBÜL SAKARYA ÜNİV. ULUSLARARSI İLİŞKİLER
273 SEVDENUR IŞIK ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
274 SEVİLAY ALKAN CUMHURİYET ÜNİV. İNGİLİZCE DİLİ VE EDEBİYAT
275 SEYHAN SEYHAN K.T.Ü PEYZAJ MİMARLIĞI
276 SİMGE AYDIN HACETTEPE ÜNİV. SAĞLIK YÖNETİMİ
277 SOLMAZ KÜÇÜK BAYBURT ÜNİV. İLAHİYAT
278 SONGÜL ARIK SAKARYA ÜNİV. HEMŞİRELİK
279 SONGÜL ŞENEL ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. COĞRAFYA
280 SULTAN ZENGİN AMASYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
281 SUNAY ALKAN GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLK VE ACİL YARDIM
282 SÜLEYMAN ELEMAN ANKARA ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
283 SÜLEYMAN YILMAZ MARMARA ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
284 SÜMEYRA USLU İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
285 SÜMEYRE ÇELİK AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
286 SÜMEYYE TAŞ ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
287 SÜMEYYE TOZLU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. HEMŞİRELİK
288 ŞEYDA YAZGAN MARMARA ÜNİV. MATAMETİK ÖĞRETMENLİĞİ
289 ŞEYMA AYDIN ERZİNCAN ÜNİV. EDEBİYAT
290 ŞEYMA GÜL AYDIN ANADOLU ÜNİV. İŞİTME ENGELLİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
291 ŞEYMA KADIOĞLU ANKARA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
292 ŞEYMA KORKMAZ ADNAN MENDERES ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
293 ŞEYMA NUR KESLER GÜMÜŞHANE ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
294 ŞEYMANUR ULUTAŞ ATATÜRK ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
295 TAHSİN ONUR EMEK İ.T.Ü FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
296 TALİP BAYRAM K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
297 TANER ÖZEL BAYBURT ÜNİV. İŞLETME
298 TOLUNAY AYDIN ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
299 TUĞBA GÜL SAKARYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
300 TUĞBA KALKAN FIRAT ÜNİV. İLAHİYAT
301 TUĞBA KUKU K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
302 TUĞBA ZENGİN GİRESUN ÜNİV. BANKACILIK VE FİNANS
303 TUĞÇE DOĞAN K.T.Ü TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
304 TUĞÇE KURNAZ K.T.Ü TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
305 TUĞÇE YILDIZ YEDİTEPE ÜNİV. MİMARLIK
306 TUĞÇE YILDIZ YEDİTEPE ÜNİV. MİMARLIK
307 UĞUR AYDIN K.T.Ü GAZETECİLİK
308 UĞUR AYVAZ FATİH ÜNİV ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
309 VAHDEDDİN SATILMIŞ KOCAELİ ÜNİV. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
310 VEYSEL SEZGİN İSTANBUL ÜNİV. VETERİNERLİK
311 VOLKAN CANSIZ İSTANBUL ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
312 VOLKAN DEMİR BALIKESİR ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
313 YAĞMUR ARI HACETTEPE ÜNİV. SOSYOLOJİ
314 YAĞMUR BİLGİLİ GÜMÜŞHANE ÜNİV. İŞLETME
315 YASEMİN MEYDAN ATATÜRK ÜNİV. ULUSLARARSI İLİŞKİLER
316 YASİN FURKAN CELEP YALOVA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
317 YAVUZ MERAL BÜLENT ECEVİT ÜNİV. İLAHİYAT
318 YAVUZ SELİM SEBİK EGE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
319 YAVUZ SELİM ŞAHİN ERCİYES ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
320 YILMAZ YAZICI MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİV. MİMARLIK
321 YUNUS EMRE ŞEKER ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
322 YUNUS KADIOĞLU İSTANBUL ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
323 YUSUF ÇOLAK İ.T.Ü İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
324 YUSUF DEMİR ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
325 YUSUF DOĞAN GÜMÜŞHANE ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
326 YUSUF SEZGİN ERZİNCAN ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
327 ZEHRA ALBAYRAK ERZİNCAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
328 ZEHRA ÇAKIR ERZİNCAN ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
329 ZEHRA YEŞİLYURT ULUDAĞ ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
330 ZELİHA BIÇAKCI ATATÜRK ÜNİV. SANAT TARİHİ
331 ZEYNEP CANGUL MARMARA ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
332 ZEYNEP DEVRAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
333 ZEYNEP DUMAN SAKARYA ÜNİV. İŞLETME
334 ZEYNEP FİDAN GAZİ ÜNİV. EDEBİYAT
335 ZEYNEP KAYA MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
336 ZEYNEP ZENGİN K.T.Ü ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
337 ZÜBEYDE ÇOBANOĞLU NECMEDDİN ERBAKAN ÜNİV. TARİH
338 ZÜLFİKAR TAŞ ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
339 ZÜMRAN ÇELİK GAZİ ÜNİV. MALİYE
YEDEK LİSTE 1
1 ABDULBAKİ ERDEM K.T.Ü İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
2 ADEM ÇELİK 2 ANKARA ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
3 ADEM SARI GÜMÜŞHANE ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
4 ALİ AKÇAY İSTANBUL ÜNİV. TARİH
5 ALPASLAN DÖNER ERZURUM TEKNİK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
6 ASLI YİĞİT KAFKAS ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 AYŞE EBRU ÇAKMAK ATATÜRK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
8 BAYRAM KÜÇÜK BARTIN ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
9 BEKİR AYAN ADNAN MENDERES ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
10 BEKİR ÇELİK SAKARYA ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
11 BEYTULLAH ŞAHİN ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
12 BEYTULLAH YENİÇERİ ATATÜRK ÜNİV. İKTİSAT
13 BİROL ÖZGÜN KOCAELİ ÜNİV. OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
14 BURAK KOACABIYIK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
15 BURAK YILDIRIM SELÇUK ÜNİV. EDEBİYAT
16 BÜŞRA AYDIN SAKARYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
17 CANSU BAYRAM ATATÜRK ÜNİV. HEMŞİRELİK
18 DAMLA KÜRTÜNOĞLU MARMARA ÜNİV. BİYOMÜHENDİSLİK
19 DİDEM TEKÇE MARMARA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
20 DİLEK ARSLAN GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTRÜSÜ MİMARLIK
21 DUYGU ŞAHİN MUĞLA SITKI KOCAMAN ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
22 EBRU BAYRAM CUMHURİYET ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
23 EBRU İLHAN İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
24 EBRU TEKİN KOCAELİ ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 ECE AYDIN SELÇUK ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
26 EDA SEKMEN ODTÜ KAMU YÖNETİMİ
27 ELİF BOZALAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
28 ELİF YILMAZ KOCAELİ ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
29 EMRE KURTARMIŞ K.T.Ü İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
30 ENES TUNBUL SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
31 ESMA SEZGİN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. İLAHİYAT
32 ESRA ALKAN GİRESUN ÜNİV. ULUSLARARSI İLİŞKİLER
33 EYYÜP YILDIZ İSTANBUL ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
34 FADİME GÜL ORDU ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
35 FAİK EMRE ÇELİK GİRESUN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
36 FATİH KARAHAN KIRIKKALE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
37 FATMA DANIŞMAN ATATÜRK ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
38 FATMA TOZLU MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİV. MİMARLIK
39 FERHAT YALÇIN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
40 FURKAN ÇELİK K.T.Ü HUKUK FAKÜLTESİ
41 FURKAN ÖZ KARABÜK ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
42 HABİP ÖDÜNÇ İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
43 HAMZA NAS ERZİNCAN ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
44 HATİCE HİN SELÇUK ÜNİV. LOJİSTİK
45 HAVA KABADAYI KARABÜK ÜNİV. SOSYOLOJİ
46 HAVVA UÇAK ERZİNCAN ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 HÜSEYİN ŞİMŞEK TRAKYA ÜNİV. MİMARLIK
48 KEREM YALÇIN SAKARYA ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
49 KUBİLAY BAŞ TRAKYA ÜNİV. İŞLETME
50 KÜBRA AKAN ERZİNCAN ÜNİV. İLAHİYAT
51 KÜBRA ALAN AYDIN GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
52 KÜBRA ŞENEL GAZİ ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
53 MAHBUP YILMAZ KARABÜK ÜNİV. COĞRAFYA
54 MAHMUT HUDAİ KOÇLU İSTANBUL ÜNİV. TARİH
55 MEHMET REHA SAVAŞERİ İ.T.Ü MÜHENDİSLİK
56 MELEK YAZICI BİNGÖL ÜNİV. VETERİNERLİK
57 MERVE BOZ TRAKYA ÜNİV. TARİH
58 MERVE TAŞ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
59 MERVE TEKİN DOKUZ EYLÜL ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
60 MUHAMMET RESUL TÜRKMEN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
61 MUHAMMET SÖĞÜT İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
62 MUSTAFA ŞANLI GAZİ ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
63 MÜCAHİT DEMİR SAKARYA ÜNİV. TARİH
64 MÜZEYYEN TURGUT GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
65 NESİBE HATUN OZAN EGE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
66 NESLİHAN BOZ ATATÜRK ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
67 NİLÜFER BAYRAM KOCAELİ ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
68 OGÜN TANER AYDOĞDU GÜMÜŞHANE ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
69 OĞUZHAN GÖMLEKSİZ YÜZÜÜNCÜYIL ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
70 OĞUZHAN KÖKSAL KARABÜK ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
71 ÖMER ÇAKIR KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİV. İKTİSAT
72 ÖMER TUNCER KIRKLARELİ ÜNİV. İŞLETME
73 ÖMER YILDIZ KARABÜK ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
74 RECEP SÜTÇÜ SAKARYA ÜNİV. ULUSLARARSI İLİŞKİLER
75 RÜMEYSA İREM SEVİNDİK İSTANBUL ÜNİV. İLETİŞİM
76 SABRİ DOĞAN NECMEDDİN ERBAKAN ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
77 SADEGÜL TUNCER GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. BİYOLOJİ
78 SAMED ÇALIK İ.T.Ü ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
79 SEDA AYDIN SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
80 SEFA ÇELİK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. İLAHİYAT
81 SEFA NAS GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. EDEBİYAT
82 SEFA SAYAR CUMHURİYET ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
83 SELMAN NAS ÇUKUROVA ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
84 SERHAT ÜNAL ÖZEL SAKARYA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
85 SERKAN ERYILMAZ MARMARA ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
86 SİNEM AĞAÇ İSTANBUL ÜNİV. SAĞLIK YÖNETİMİ
87 SİNEM NAZLI BÜLENT ECEVİT ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
88 ŞEYMA ARSLAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
89 ŞEYMA NUR MUTLU ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
90 ŞEYMAR ARZU PELİT ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
91 ŞULE ŞADUMAN KUMRU ERZİNCAN ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
92 TAYFUN BOSTANOĞLU GÜMÜŞHANE ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
93 TUBA KELEŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIBBİ ARAMOTİK BİTKİLER
94 TUĞBA BAŞAR GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTRÜSÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
95 TUĞBA BÖLÜKBAŞ ATATÜRK ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
96 TUĞBA GERGİN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
97 TUĞÇE YILDIZ 2 GAZİ ÜNİV. EDEBİYAT
98 UYGAR IŞIK KARABÜK ÜNİV. FİZYOTERAPİ
99 ÜLKÜCAN KAYA DUMLUPINAR ÜNİV. ULUSLARARSI İLİŞKİLER
100 VEYSEL ŞİMŞEK ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
101 YUSUF ALGÜL KOCAELİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
102 ZEYNEP BÜŞRA KÜÇÜK NAMIK KEMAL ÜNİV. İKTİSAT
103 SERAP TEMİZ GAZİ ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
YEDEK LİSTE 2
1 ALİCAN KAYA GÜMÜŞHANE ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
2 ARZU AKTAŞ ATATÜRK ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
3 AYŞE GÜRBÜZ İSTANBUL ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
4 BESTE DALDATABAN MUSTAFA KEMAL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
5 BETÜL İLKKAN K.T.Ü İŞLETME
6 BİRGÜL BALTA İSTANBUL ÜNİV. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
7 BURAK YILMAZ K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
8 BÜŞRA YILDIZ AKDENİZ ÜNİV. PAZARLAMA
9 DERYA CANSIZ ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
10 ELİF GÜNAYDIN GAZİ ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
11 EMRE GÖRKEM ÇELİK ODTÜ MÜHENDİSLİK
12 ENSAR ERDOĞAN KAFKAS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
13 ESRA ALEMDAR SELÇUK ÜNİV. MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
14 EYÜP ALEMDAR K.T.Ü BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
15 FEYZANUR ÜLKER ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
16 GÖKHAN KARA K.T.Ü İŞLETME
17 GÖKHAN YILDIZ AKDENİZ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
18 GÜLESER KÜBRA ODABAŞ SELÇUK ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
19 GÜLŞAH BEŞİROĞLU ATATÜRK ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
20 HANDE BAŞAK ÇELİK ODTÜ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
21 HASAN ÜNSAL NECMEDDİN ERBAKAN ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
22 İLKNUR YENİLMEZ K.T.Ü SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
23 KADİR UÇAN SELÇUK ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
24 KENAN GÜNAYDIN K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
25 KÜBRA ÜLKER GÜMÜŞHANE ÜNİV. İŞLETME
26 MEHMET GÜREL K.T.Ü OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
27 MEHTAP YILMAZ BARTIN ÜNİV. EDEBİYAT
28 MERVE ERDOĞAN ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
29 MİKAİL SÖNMEZ YILDIZ TEKNİK ÜNİV. MİMARLIK
30 MİNE ERDOĞAN ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
31 MUHAMMED EMİN CEYLAN KOCAELİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
32 MURATHAN YALÇIN K.T.Ü MÜHENDİSLİK
33 NİDA DÖNER SAKARYA ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
34 NUR HAMZA DEMİRBAĞ İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
35 OKAN YILMAZ YAVUZ MARMARA ÜNİV. MALİYE
36 OSMAN ŞAHİN MARMARA ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
37 ÖMER BUĞRA TUNCAY İSTANBUL ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
38 ÖZGÜR ŞİŞMAN KOCAELİ ÜNİV. KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
39 SAFİYE TERZİ AFYON KOCATEPE ÜNİV. MÜHENDİSLİK
40 SEDA ELEMAN AKDENİZ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
41 SEDANUR KAYA ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
42 SELÇUK CİNCOROP K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
43 SERHAN PAÇACI AKDENİZ ÜNİV. GÜZEL SANATLAR
44 SÜMEYYE ŞEKER ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
45 ŞAFAK ÇEKİÇ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
46 TAYFUN CİNCOROP ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
47 TUBA KONUK GÜMÜŞHANE ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
48 TUBA TOKMAK GÜMÜŞHANE ÜNİV. EDEBİYAT
49 TUĞBA GÜL 2 TRAKYA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
50 TUĞBA KARAGÜZEL MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
51 TUĞÇE YAĞLIDERE K.T.Ü TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
52 YASEMİN UÇAN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
53 YUNUS EMRE BAL YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
SIRA NO BURS VEREN İŞADAMLARIMIZ
1 ABUZER KENDİGELEN
2 ALİ BAL
3 ALİ GÜL
4 ATİLLA KESLER
5 AYDIN DOĞAN
6 BAYRAM EZBER
7 BEYAZ İNŞAAT
8 BÜLENT ATAMAN
9 CAHİT KARAKULLUKÇU
10 CELAL KAYA
11 CEMAL İBİŞ
12 EKREM ÇİÇEK
13 GÜMÜŞ VADİ GRUBU
14 HAZER ÖZKAN
15 İHSAN AKDEMİR
16 İHSAN UÇAR
17 İLKER-SONER KELEŞ
18 İSMET AKKAYA
19 İSMET BALTA
20 MURAT GÜNDÜZ
21 NİHAT BAĞLI
22 NİHAT KANDAL
23 OSMAN NURİ EROĞLU
24 ÖZTİRYAKİLER
25 RAFET ATAÇ
26 SALİH YAZICI
27 SEYFİ BEYAZ
28 TAHSİN SÖĞÜT
29 TEMEL SÖĞÜT
30 TURAN ATAMAN
31 TÜRKER YENİÇERİ
32 YILDIRIM YETER
33 YÜKSEL HAMZAOĞLU
0212 289 29 50 info@gusiad.org.tr
© 2015 GUSİAD - Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Link Link Link