HABERLER

2014-2015 BURS ÇIKANLAR 2

03 Aralık 2014
Bu haber 1996 kez okundu.
S.NO ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
1 ABDULHADİ PALA GAZİANTEP ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
2 ABDULLAH AKGÜN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
3 ABDULLAH FURKAN TAŞKIN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
4 ADEM ÇELİK GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
5 AHMED ENES DEMİRCİ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
6 AHMET ÇAKIR ULUDAĞ ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
7 AHMET İÇ ATATÜRK ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
8 AHMET KÖKSAL YALÇIN AKDENİZ ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
9 AKGÜL DÜZGÜN K.T.Ü TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
10 ALEV YAPICI ERZİNCAN ÜNİV. TARİH
11 ALEYNA GÜNAY YEDİTEPE ÜNİV. MİMARLIK
12 ALİ EMİN DEĞERLİ KOCAELİ ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
13 ALİ TALHA PARLAK GÜMÜŞHANE ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
14 ALİCAN KAYA GÜMÜŞHANE ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
15 ASLI DÜZGÜN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
16 ASLIHAN SELVİ ATATÜRK ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
17 AYDA TURHAN ATATÜRK ÜNİV. KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
18 AYKUT ŞEKER GÜMÜŞHANE ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
19 AYSUN NAZLI MARMARA ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
20 AYŞE BAŞ ATATÜRK ÜNİV. FELSEFE
21 AYŞE MİNE ÖZSAN BEYKENT ÜNİV. GASTRONOMİVE MUTFAK SANATLARI
22 AYŞE PAMBUK ULUDAĞ ÜNİV. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
23 AYŞE SENA ŞİŞMAN ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
24 AYŞE TÜRKEL MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
25 AYŞEGÜL SATILMIŞ K.T.Ü OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
26 AYŞENUR EBRU CANGUL KOCAELİ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
27 AZİZ ÇETİN GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. TARİH
28 BAHAR AYTEKİN K.T.Ü MİMARLIK
29 BARIŞ CİHAN TENDİK AKDENİZ ÜNİV. RADYO TELEVİZYON SİNEMA
30 BARIŞ TUNÇ KÜÇÜK BOĞAZİÇİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
31 BAYRAM KAYNAKÇI İSTANBUL ÜNİV. EDEBİYAT
32 BAYRAM YAVUZ BOĞAZİÇİ ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
33 BEKİR ÇAKIR ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. EDEBİYAT
34 BERNA TOZLU SELÇUK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
35 BETÜL DEMİR KARABÜK ÜNİV. İLAHİYAT
36 BETÜL ERMİŞ MARMARA ÜNİV. EKONOMETRİ
37 BETÜL İLKKAN K.T.Ü İŞLETME
38 BETÜL UÇAN GAZİ ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
39 BİLGE YILMAZ MUĞLA SITKI KOCAMAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
40 BUKET ALTINTAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİV. MİMARLIK
41 BURAK DALTABAN KIRIKKALE ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
42 BURAK YILMAZ K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
43 BURCU KILIÇ GAZİ ÜNİV. BİYOLOJİ
44 BURCU KUŞ EGE ÜNİV. BİYOKİMYA
45 BURCU ŞENEL ATATÜRK ÜNİV. GAZETECİLİK
46 BURHAN ONUR YALOVA ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
47 BÜLENT KESLER ORDU ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
48 BÜŞRA AKGÜL ATATÜRK ÜNİV. RADYO TELEVİZYON SİNEMA
49 BÜŞRA ÇAKIR K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
50 BÜŞRA DALGIÇ İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
51 BÜŞRA DEMİRCİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
52 BÜŞRA MUTLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
53 BÜŞRA NUR ŞAHİN MARMARA ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
54 BÜŞRANUR CİVAN YENİYÜZYIL ÜNİV. AMELİYATHANE HİZMETLERİ
55 CANAN CEBECİ GAZİ ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
56 CANAN TUĞ FATİH ÜNİV. GENETİK VE BİOMÜHENDİSLİK
57 CANAY İBİŞ ATATÜRK ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
58 CANER ARAÇ K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
59 CANER MAZI MARMARA ÜNİV. KİMYA
60 CANSU DEMİRTAŞ K.T.Ü TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
61 CANSU KARAKUŞ MARMARA ÜNİV. TARİH
62 CELALETTİN UYAR GAZİ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
63 CİHAN TOPUZ K.T.Ü MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
64 CİHAT DURAN ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
65 COŞKUN KARAKUŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. EDEBİYAT
66 ÇAĞLA AYDIN KARABÜK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
67 ÇİĞDEM KAYA İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
68 ÇİĞDEM YILMAZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. HEMŞİRELİK
69 ÇİZEL GÖK ULUDAĞ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
70 DİLAY DALTABAN GİRESUN ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
71 EBRU TALİP GAZİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
72 EBRU TURAN ULUDAĞ ÜNİV. İLAHİYAT
73 EBRUCAN MUSAVET SANCAR ANKARA ÜNİV. MATEMATİK
74 EDA DORUK ERZİNCAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
75 EDA YETİMOĞLU K.T.Ü SPOR YÖNETİCİLİĞİ
76 ELİF DAMLA İSTANBUL ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
77 ELİF DEMİREL RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. İLAHİYAT
78 ELİF DORUK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
79 ELİF DORUK 2 K.T.Ü MALİYE
80 ELİF GÖKÇE TÜRKER BEYKENT ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
81 ELİF GÜNAYDIN GAZİ ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
82 ELİF GÜNER ERZİNCAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
83 ELİF GÜNER 2 KOCAELİ ÜNİV. MATEMATİK
84 ELİF KESLER İSTANBUL ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
85 ELİF MOLLAOĞLU SİNOP ÜNİV. EDEBİYAT
86 ELVAN YONDEMİR K.T.Ü İŞİTME ENGELLİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
87 EMİN KESLER KIRIKKALE ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
88 EMİNE ÇIPLAK BİLECİK ŞEYHEDEBALİ ÜNİV. EDEBİYAT
89 EMİNE YAPICI KOCAELİ ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
90 EMRAH İLHAN ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. FELSEFE
91 EMRAH ŞİMŞEK MARMARA ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER
92 EMRE AYDIN ULUDAĞ ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
93 EMRE CAN SEVEN KARABÜK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
94 EMRE DEMİREL K.T.Ü İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
95 EMRE KÖSE PAMUKKALE ÜNİV. İŞLETME
96 EMRE KUŞ KARABÜK ÜNİV. İŞLETME
97 EMRE OLGUN ATATÜRK ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
98 EMRE TUNÇ SAKARYA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
99 ENES AY ATATÜRK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
100 ENES EZBER DÜZCE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
101 ENİS FURKAN AKSOY ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
102 EREN BAŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
103 ERHAN MEYDAN ERZİNCAN ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
104 ESMA KADIOĞLU HACETTEPE ÜNİV. FİZYOTERAPİ
105 ESMA SARI MERSİN ÜNİV. GÜZEL SANATLAR
106 ESMA TUNÇ ONSEKİZ MART ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
107 ESRA ALEMDAR SELÇUK ÜNİV. MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
108 ESRA ÇAKIR İSTANBUL ÜNİV. İKTİSAT
109 ESRA KAYMAK ATATÜRK ÜNİV. ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
110 ESRA KELEŞ K.T.Ü ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
111 ESRA SÜMBÜL SAKARYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
112 EYÜP ALEMDAR K.T.Ü BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
113 EZGİ KUKU GİRESUN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
114 FARUK OKURER ERZİNCAN ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
115 FATİH TÜZEN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
116 FATMA ÇEKİÇ MARMARA ÜNİV. PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
117 FATMA KÜÇÜK ATATÜRK ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
118 FATMA NUR EZBER FATİH SULTAN MEHMET ÜNİV. MİMARLIK
119 FATMA NUR ŞAHİN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
120 FATMA YAZICI AKSARAY ÜNİV. BİYOTEKNOLOJİ VE MOLEKÜLER BİYOLOJİ
121 FATMANUR DEMİRKIRAN YALOVA ÜNİV. SOSYAL HİZMET
122 FEYZANUR ÜLKER ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
123 FEYZULLAH ÇAKIR K.T.Ü MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
124 FUNDA ÖZTÜRK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
125 FUNDA TEMİZ ERZİNCAN ÜNİV. TARİH
126 GAMZE EREN K.T.Ü MÜHENDİSLİK
127 GÖKÇE REYHAN SATILMIŞ YALOVA ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
128 GÖKNUR ERTÜRK ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
129 GÜL CANSU ÇEPE HACETTEPE ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
130 GÜLAYŞE GÜRBÜZ ERZİNCAN ÜNİV. İŞLETME
131 GÜLDEN SÜMBÜL SAKARYA ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
132 GÜLER TAŞTAN MARMARA ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
133 GÜLSÜM BAYRAM ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
134 GÜLŞAH KARACAN İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
135 GÜLÜNAZ TOZLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. MATAMETİK ÖĞRETMENLİĞİ
136 HABİBE ÇELİK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
137 HACER YILMAZ ERZİNCAN ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
138 HAFİZE YİĞİT MARMARA ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
139 HAKAN EŞKARA KOCAELİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
140 HAKAN NEDİM KURT GÜMÜŞHANE ÜNİV. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
141 HALUK ÇAĞRI KASIMOĞLU KOCAELİ ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
142 HAMİ NAZLI GÜMÜŞHANE ÜNİV. İŞLETME
143 HAMZA ASLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
144 HAMZA ÇAKIR AMASYA ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
145 HAMZA KALKAN FIRAT ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
146 HANIM GENEL KARABÜK ÜNİV. FİZYOTERAPİ
147 HANİFE AKYILDIZ ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
148 HASAN ÖZGÜL GİRESUN ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
149 HASAN SARI ATATÜRK ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
150 HATİCE ÇELİK ERZİNCAN ÜNİV. TARİH
151 HAVVA SELVİ HACETTEPE ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
152 HİLAL GÜRBÜZ K.T.Ü OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
153 HİLAL SEREN TRAKYA ÜNİV. EDEBİYAT
154 HİLAL SEVİNDİK K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
155 HÜLYA YÜCER ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
156 HÜSEYİN FIRAT AY ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
157 HÜSEYİN GÜNAY KOCAELİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
158 HÜSEYİN OKUR CUMHURİYET ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
159 İBRAHİM ÖZTÜRK GAZİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
160 İBRAHİM YAZICI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
161 İBRAHİM YEGİN GÜMÜŞHANE ÜNİV. MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
162 İNAYET HATİCE TUĞ ANKARA ÜNİV. COĞRAFYA
163 İSMAİL GÜL GÜMÜŞHANE ÜNİV. SAĞLIK YÖNETİMİ
164 İSMAİL MALLI GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
165 İSMAİL YAZICI BİLKENT ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
166 KADER KELEŞ KOCAELİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
167 KADİR KELEŞ K.T.Ü TARİH
168 KENAN GÜNAYDIN K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
169 KEVSER ŞAHİN İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
170 KÜBRA AĞCA ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
171 KÜBRA ALTINOK ATATÜRK ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
172 KÜBRA DİLEK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
173 KÜBRA ÖZER SELÇUK ÜNİV. SOSYOLOJİ
174 KÜBRA SEYHAN K.T.Ü BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
175 KÜBRA TAŞDEMİR SAKARYA ÜNİV. İLAHİYAT
176 KÜBRA UYGUR KIRKLARELİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
177 KÜBRA ÜLKER GÜMÜŞHANE ÜNİV. İŞLETME
178 KÜBRA YAZICI MUĞLA SITKI KOCAMAN ÜNİV. EDEBİYAT
179 LALE MUTLU GAZİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
180 LEVENT TUĞ K.T.Ü SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
181 LEVENT YILMAZ ULUDAĞ ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
182 LEYLA AYHAN ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
183 MAHMUT EZBER BARTIN ÜNİV. İŞLETME
184 MAİDE TANIŞ İSTANBUL ÜNİV. GAZETECİLİK
185 MEHMET AKYOL KOCAELİ ÜNİV. GRAFİK TASARIM
186 MEHMET ALİ YILMAZ GEDİK ÜNİV. KAYNAK TEKNOLAJİSİ
187 MEHMET FATİH ERK İSTANBUL ÜNİV. VETERİNERLİK
188 MEHMET TOSUN SAKARYA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
189 MELEK GÜLDALİ KOCAELİ ÜNİV. KİMYA
190 MELEK SEVİM MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
191 MELEK TOSUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
192 MELİH FIRAT ÖZTÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
193 MELİKE MUTLU GAZİ ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
194 MELİKE SAĞIR ERZİNCAN ÜNİV. SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ
195 MELTEM ÇAĞLAR İNÖNÜ ÜNİV. BİYOLOJİ
196 MELTEM ESRA DEMİR İ.T.Ü MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
197 MERVE BAYRAM ATATÜRK ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
198 MERVE KARAHAN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
199 MERVE KARAKULLUKÇU GAZİ ÜNİV. MATEMATİK
200 MERVE MACİT İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
201 MERVE ÖZDEMİR İ.T.Ü ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
202 MERVE ÖZEL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİV. MALİYE
203 MERVE TEKÇE GAZİ ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
204 MERVE YAZICI CUMHURİYET ÜNİV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
205 MERYEM ESER MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
206 MESUT DORUK K.T.Ü MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
207 MEŞİDE YILMAZ DOKUZ EYLÜL ÜNİV. İLAHİYAT
208 METEHAN KAYA ATATÜRK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
209 MİNE MUTLU ERZİNCAN ÜNİV. EDEBİYAT
210 MUHAMMED BASRİ BALOĞLU GALATASAY ÜNİV. İŞLETME
211 MUHAMMET ENES KAYA K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
212 MUHAMMET PALA K.T.Ü ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
213 MUHAMMET SEVİNÇ OKAN ÜNİV. GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ
214 MURAT CELEPCİ GİRESUN ÜNİV. BANKACILIK VE FİNANS
215 MURAT KAHVECİ AHİ EVRAN ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
216 MURAT SARAÇ İSTANBUL ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER
217 MURAT TURAN GÜMÜŞHANE ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
218 MURATHAN YALÇIN K.T.Ü MÜHENDİSLİK
219 MUSTAFA KAYA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
220 MUSTAFA TAŞAN AMASYA ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
221 MUTLU KURTHAN DEMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
222 MÜBERRA DEMİR MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
223 MÜCAHİT ÇELİK SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
224 MÜRSEL ORAK K.T.Ü MADEN MÜHENDİSLİĞİ
225 NAGİHAN AKGÜL GAZİ ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
226 NECİP FAZIL ARAS BEYKENT ÜNİV. SOSYOLOJİ
227 NECMEDDİN SAİD KARAKOÇ GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTRÜSÜ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
228 NERMİN ÇAKMAK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
229 NESLİHAN AYGÜN BAYBURT ÜNİV. İŞLETME
230 NESLİHAN TORUK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
231 NESLİHAN YAPRAK CUMHURİYET ÜNİV. MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI
232 NİHAL SOYLU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV.
233 NUR HAMZA DEMİRBAĞ İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
234 NURBANU ÖZDAMAR GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
235 NURHAN MUTLU ANKARA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
236 NURTEN ŞENEL SAKARYA ÜNİV. İŞLETME
237 OĞUZ ANIL GÜNOL BALIKESİR ÜNİV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
238 OĞUZ KAAN ÇELİK KARABÜK ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
239 OĞUZHAN ÇALIK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. İŞLETME
240 OĞUZHAN TURHAN ODTÜ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
241 OKAN ÇAKIR HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
242 OKTAY BIÇAKCI DUMLUPINAR ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
243 ONUR GERMİÇ İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
244 ONUR UYANIK İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
245 ORHAN BIÇAKCI ERZİNCAN ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
246 OSMAN NALÇALI ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
247 OYA AKTİK MARMARA ÜNİV. GAZETECİLİK
248 ÖMER BURAK BULAT GAZİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
249 ÖMER FARUK BAŞ İ.T.Ü MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
250 ÖMER KORKUT ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
251 ÖMER NAS KASTOMUNU ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
252 ÖMER TANIŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
253 ÖZGE NUR BAYRAK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. EBELİK
254 ÖZLEM BALCI DUMLUPINAR ÜNİV. MİMARLIK
255 ÖZLEM ÇUBUKCU ULUDAĞ ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
256 ÖZLEM NUR ARAS İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİV. İSLAM VE DİN BİLİMLERİ
257 ÖZLEM TAŞKIN ULUDAĞ ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
258 ÖZLEM TÜRKYILMAZ MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
259 PINAR DORUK GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
260 RABİA SEZGİN ÇİÇEK ERZİNCAN ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
261 RABİA TUNÇ KIRIKKALE ÜNİV. FİZYOTERAPİ
262 RABİA UYAR İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
263 RAMAZAN TAŞÇI MUSTAFA KEMAL ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
264 REYHAN TAŞKIN ATATÜRK ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
265 RÜMEYSA TÜRKEL ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
266 SAADET KARA GAZİ ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
267 SAKİNE ALEMDAR MARMARA ÜNİV. BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ
268 SAMET COŞKUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
269 SAMET GRİFTİN GİRESUN ÜNİV. İKTİSAT
270 SAMET ÖNER ORDU ÜNİV. MÜZİK
271 SARE BEKTAŞ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
272 SEDA KESLER ATATÜRK ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
273 SEDANUR KAYA ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
274 SEDAT YILMAZ GİRESUN ÜNİV. TARİH
275 SELDA YILMAZ ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
276 SELİM KOYUN İ.T.Ü ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
277 SELVİHAN YOLCU K.T.Ü TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
278 SEMİH DEMİREL GİRESUN ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
279 SEMRA ŞAHİN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
280 SERAP OTUZBİR BAYBURT ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
281 SERAP YAĞIZ ATATÜRK ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
282 SERCAN DEMİR GAZİANTEP ÜNİV. İŞLETME
283 SERHAT BAYRAM GÜMÜŞHANE ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
284 SERTAP SÜMBÜL SAKARYA ÜNİV. ULUSLARARSI İLİŞKİLER
285 SEVDENUR IŞIK ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
286 SEVİLAY ALKAN CUMHURİYET ÜNİV. İNGİLİZCE DİLİ VE EDEBİYAT
287 SEYHAN SEYHAN K.T.Ü PEYZAJ MİMARLIĞI
288 SİMGE AYDIN HACETTEPE ÜNİV. SAĞLIK YÖNETİMİ
289 SOLMAZ KÜÇÜK BAYBURT ÜNİV. İLAHİYAT
290 SONGÜL ARIK SAKARYA ÜNİV. HEMŞİRELİK
291 SONGÜL ŞENEL ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. COĞRAFYA
292 SULTAN ZENGİN AMASYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
293 SUNAY ALKAN GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLK VE ACİL YARDIM
294 SÜLEYMAN ELEMAN ANKARA ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
295 SÜLEYMAN YILMAZ MARMARA ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
296 SÜMEYRA USLU İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
297 SÜMEYRE ÇELİK AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
298 SÜMEYYE TAŞ ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
299 SÜMEYYE TOZLU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. HEMŞİRELİK
300 ŞEYDA YAZGAN MARMARA ÜNİV. MATAMETİK ÖĞRETMENLİĞİ
301 ŞEYMA AYDIN ERZİNCAN ÜNİV. EDEBİYAT
302 ŞEYMA GÜL AYDIN ANADOLU ÜNİV. İŞİTME ENGELLİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
303 ŞEYMA KADIOĞLU ANKARA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
304 ŞEYMA KORKMAZ ADNAN MENDERES ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
305 ŞEYMA NUR KESLER GÜMÜŞHANE ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
306 ŞEYMANUR ULUTAŞ ATATÜRK ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
307 TAHSİN ONUR EMEK İ.T.Ü FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
308 TALİP BAYRAM K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
309 TANER ÖZEL BAYBURT ÜNİV. İŞLETME
310 TOLUNAY AYDIN ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
311 TUBA KONUK GÜMÜŞHANE ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
312 TUBA TOKMAK GÜMÜŞHANE ÜNİV. EDEBİYAT
313 TUĞBA GÜL SAKARYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
314 TUĞBA KALKAN FIRAT ÜNİV. İLAHİYAT
315 TUĞBA KARAGÜZEL MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
316 TUĞBA KUKU K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
317 TUĞBA ZENGİN GİRESUN ÜNİV. BANKACILIK VE FİNANS
318 TUĞÇE DOĞAN K.T.Ü TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
319 TUĞÇE KURNAZ K.T.Ü TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
320 TUĞÇE YILDIZ YEDİTEPE ÜNİV. MİMARLIK
321 TUĞÇE YILDIZ YEDİTEPE ÜNİV. MİMARLIK
322 UĞUR AYDIN K.T.Ü GAZETECİLİK
323 UĞUR AYVAZ FATİH ÜNİV ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
324 VAHDEDDİN SATILMIŞ KOCAELİ ÜNİV. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
325 VEYSEL SEZGİN İSTANBUL ÜNİV. VETERİNERLİK
326 VOLKAN CANSIZ İSTANBUL ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
327 VOLKAN DEMİR BALIKESİR ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
328 YAĞMUR ARI HACETTEPE ÜNİV. SOSYOLOJİ
329 YAĞMUR BİLGİLİ GÜMÜŞHANE ÜNİV. İŞLETME
330 YASEMİN MEYDAN ATATÜRK ÜNİV. ULUSLARARSI İLİŞKİLER
331 YASİN FURKAN CELEP YALOVA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
332 YAVUZ MERAL BÜLENT ECEVİT ÜNİV. İLAHİYAT
333 YAVUZ SELİM SEBİK EGE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
334 YAVUZ SELİM ŞAHİN ERCİYES ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
335 YILMAZ YAZICI MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİV. MİMARLIK
336 YUNUS EMRE ŞEKER ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
337 YUNUS KADIOĞLU İSTANBUL ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
338 YUSUF ÇOLAK İ.T.Ü İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
339 YUSUF DEMİR ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
340 YUSUF DOĞAN GÜMÜŞHANE ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
341 YUSUF SEZGİN ERZİNCAN ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
342 ZEHRA ALBAYRAK ERZİNCAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
343 ZEHRA ÇAKIR ERZİNCAN ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
344 ZEHRA YEŞİLYURT ULUDAĞ ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
345 ZELİHA BIÇAKCI ATATÜRK ÜNİV. SANAT TARİHİ
346 ZEYNEP CANGUL MARMARA ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
347 ZEYNEP DEVRAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
348 ZEYNEP DUMAN SAKARYA ÜNİV. İŞLETME
349 ZEYNEP FİDAN GAZİ ÜNİV. EDEBİYAT
350 ZEYNEP KAYA MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
351 ZEYNEP ZENGİN K.T.Ü ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
352 ZÜBEYDE ÇOBANOĞLU NECMEDDİN ERBAKAN ÜNİV. TARİH
353 ZÜLFİKAR TAŞ ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
354 ZÜMRAN ÇELİK GAZİ ÜNİV. MALİYE
YEDEK LİSTE 1
1 ABDULBAKİ ERDEM K.T.Ü İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
2 ADEM ÇELİK 2 ANKARA ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
3 ADEM SARI GÜMÜŞHANE ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
4 ALİ AKÇAY İSTANBUL ÜNİV. TARİH
5 ALPASLAN DÖNER ERZURUM TEKNİK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
6 ASLI YİĞİT KAFKAS ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
7 AYŞE EBRU ÇAKMAK ATATÜRK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
8 BAYRAM KÜÇÜK BARTIN ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
9 BEKİR AYAN ADNAN MENDERES ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
10 BEKİR ÇELİK SAKARYA ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
11 BEYTULLAH ŞAHİN ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
12 BEYTULLAH YENİÇERİ ATATÜRK ÜNİV. İKTİSAT
13 BİROL ÖZGÜN KOCAELİ ÜNİV. OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
14 BURAK KOACABIYIK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
15 BURAK YILDIRIM SELÇUK ÜNİV. EDEBİYAT
16 BÜŞRA AYDIN SAKARYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
17 CANSU BAYRAM ATATÜRK ÜNİV. HEMŞİRELİK
18 DAMLA KÜRTÜNOĞLU MARMARA ÜNİV. BİYOMÜHENDİSLİK
19 DİDEM TEKÇE MARMARA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
20 DİLEK ARSLAN GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTRÜSÜ MİMARLIK
21 DUYGU ŞAHİN MUĞLA SITKI KOCAMAN ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
22 EBRU BAYRAM CUMHURİYET ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
23 EBRU İLHAN İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
24 EBRU TEKİN KOCAELİ ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 ECE AYDIN SELÇUK ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
26 EDA SEKMEN ODTÜ KAMU YÖNETİMİ
27 ELİF BOZALAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
28 ELİF YILMAZ KOCAELİ ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
29 EMRE KURTARMIŞ K.T.Ü İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
30 ENES TUNBUL SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
31 ESMA SEZGİN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. İLAHİYAT
32 ESRA ALKAN GİRESUN ÜNİV. ULUSLARARSI İLİŞKİLER
33 EYYÜP YILDIZ İSTANBUL ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
34 FADİME GÜL ORDU ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
35 FAİK EMRE ÇELİK GİRESUN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
36 FATİH KARAHAN KIRIKKALE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
37 FATMA DANIŞMAN ATATÜRK ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
38 FATMA TOZLU MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİV. MİMARLIK
39 FERHAT YALÇIN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
40 FURKAN ÇELİK K.T.Ü HUKUK FAKÜLTESİ
41 FURKAN ÖZ KARABÜK ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
42 HABİP ÖDÜNÇ İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
43 HAMZA NAS ERZİNCAN ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
44 HATİCE HİN SELÇUK ÜNİV. LOJİSTİK
45 HAVA KABADAYI KARABÜK ÜNİV. SOSYOLOJİ
46 HAVVA UÇAK ERZİNCAN ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
47 HÜSEYİN ŞİMŞEK TRAKYA ÜNİV. MİMARLIK
48 KEREM YALÇIN SAKARYA ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
49 KUBİLAY BAŞ TRAKYA ÜNİV. İŞLETME
50 KÜBRA AKAN ERZİNCAN ÜNİV. İLAHİYAT
51 KÜBRA ALAN AYDIN GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
52 KÜBRA ŞENEL GAZİ ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
53 MAHBUP YILMAZ KARABÜK ÜNİV. COĞRAFYA
54 MAHMUT HUDAİ KOÇLU İSTANBUL ÜNİV. TARİH
55 MEHMET REHA SAVAŞERİ İ.T.Ü MÜHENDİSLİK
56 MELEK YAZICI BİNGÖL ÜNİV. VETERİNERLİK
57 MERVE BOZ TRAKYA ÜNİV. TARİH
58 MERVE TAŞ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
59 MERVE TEKİN DOKUZ EYLÜL ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
60 MUHAMMET RESUL TÜRKMEN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
61 MUHAMMET SÖĞÜT İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
62 MUSTAFA ŞANLI GAZİ ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
63 MÜCAHİT DEMİR SAKARYA ÜNİV. TARİH
64 MÜZEYYEN TURGUT GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
65 NESİBE HATUN OZAN EGE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
66 NESLİHAN BOZ ATATÜRK ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
67 NİLÜFER BAYRAM KOCAELİ ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
68 OGÜN TANER AYDOĞDU GÜMÜŞHANE ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
69 OĞUZHAN GÖMLEKSİZ YÜZÜÜNCÜYIL ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
70 OĞUZHAN KÖKSAL KARABÜK ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
71 ÖMER ÇAKIR KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİV. İKTİSAT
72 ÖMER TUNCER KIRKLARELİ ÜNİV. İŞLETME
73 ÖMER YILDIZ KARABÜK ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
74 RECEP SÜTÇÜ SAKARYA ÜNİV. ULUSLARARSI İLİŞKİLER
75 RÜMEYSA İREM SEVİNDİK İSTANBUL ÜNİV. İLETİŞİM
76 SABRİ DOĞAN NECMEDDİN ERBAKAN ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
77 SADEGÜL TUNCER GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. BİYOLOJİ
78 SAMED ÇALIK İ.T.Ü ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
79 SEDA AYDIN SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
80 SEFA ÇELİK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. İLAHİYAT
81 SEFA NAS GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. EDEBİYAT
82 SEFA SAYAR CUMHURİYET ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
83 SELMAN NAS ÇUKUROVA ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
84 SERHAT ÜNAL ÖZEL SAKARYA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
85 SERKAN ERYILMAZ MARMARA ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
86 SİNEM AĞAÇ İSTANBUL ÜNİV. SAĞLIK YÖNETİMİ
87 SİNEM NAZLI BÜLENT ECEVİT ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
88 ŞEYMA ARSLAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
89 ŞEYMA NUR MUTLU ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
90 ŞEYMAR ARZU PELİT ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
91 ŞULE ŞADUMAN KUMRU ERZİNCAN ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
92 TAYFUN BOSTANOĞLU GÜMÜŞHANE ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
93 TUBA KELEŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIBBİ ARAMOTİK BİTKİLER
94 TUĞBA BAŞAR GEBZE YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTRÜSÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
95 TUĞBA BÖLÜKBAŞ ATATÜRK ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
96 TUĞBA GERGİN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
97 TUĞÇE YILDIZ 2 GAZİ ÜNİV. EDEBİYAT
98 UYGAR IŞIK KARABÜK ÜNİV. FİZYOTERAPİ
99 ÜLKÜCAN KAYA DUMLUPINAR ÜNİV. ULUSLARARSI İLİŞKİLER
100 VEYSEL ŞİMŞEK ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
101 YUSUF ALGÜL KOCAELİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
102 ZEYNEP BÜŞRA KÜÇÜK NAMIK KEMAL ÜNİV. İKTİSAT
YEDEK LİSTE 2
1 AYŞE GÜRBÜZ İSTANBUL ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
2 BESTE DALDATABAN MUSTAFA KEMAL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
3 BİRGÜL BALTA İSTANBUL ÜNİV. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
4 BÜŞRA YILDIZ AKDENİZ ÜNİV. PAZARLAMA
5 DERYA CANSIZ ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
6 EMRE GÖRKEM ÇELİK ODTÜ MÜHENDİSLİK
7 ENSAR ERDOĞAN KAFKAS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
8 GÖKHAN KARA K.T.Ü İŞLETME
9 GÖKHAN YILDIZ AKDENİZ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
10 GÜLESER KÜBRA ODABAŞ SELÇUK ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
11 GÜLŞAH BEŞİROĞLU ATATÜRK ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
12 HANDE BAŞAK ÇELİK ODTÜ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
13 HASAN ÜNSAL NECMEDDİN ERBAKAN ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
14 İLKNUR YENİLMEZ K.T.Ü SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
15 KADİR UÇAN SELÇUK ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
16 MEHMET GÜREL K.T.Ü OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
17 MEHTAP YILMAZ BARTIN ÜNİV. EDEBİYAT
18 MERVE ERDOĞAN ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
19 MİKAİL SÖNMEZ YILDIZ TEKNİK ÜNİV. MİMARLIK
20 MİNE ERDOĞAN ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
21 MUHAMMED EMİN CEYLAN KOCAELİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
22 NİDA DÖNER SAKARYA ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
23 OSMAN ŞAHİN MARMARA ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
24 ÖMER BUĞRA TUNCAY İSTANBUL ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
25 ÖZGÜR ŞİŞMAN KOCAELİ ÜNİV. KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
26 SAFİYE TERZİ AFYON KOCATEPE ÜNİV. MÜHENDİSLİK
27 SEDA ELEMAN AKDENİZ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
28 SELÇUK CİNCOROP K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
29 SERHAN PAÇACI AKDENİZ ÜNİV. GÜZEL SANATLAR
30 SÜMEYYE ŞEKER ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
31 ŞAFAK ÇEKİÇ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
32 TAYFUN CİNCOROP ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
33 TUĞBA GÜL 2 TRAKYA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
34 TUĞÇE YAĞLIDERE K.T.Ü TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
35 YASEMİN UÇAN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
36 YUNUS EMRE BAL YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
0212 289 29 50 info@gusiad.org.tr
© 2015 GUSİAD - Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Link Link Link